momart
hakkımızda

Momart Tüp Bebek Merkezi olarak amacımız, farklı uzmanlıkları olan doktorlarımız sayesinde, çiftlerimizin üreme sağlığını ilgilendiren konularda ekip olarak  en iyi çözümü sunmaktır. Anne-baba olma yolunda çiftlere ilk başvurudan doğum sonrasına kadar tüm süreç boyunca güncel ve kaliteli hizmet vermek, kadın ve erkek sağlığı açısından koruyucu hekimlik yaklaşımları sunmak ve tedavileri uygulamak temel amacımızdır.

misyonumuz
Hastalarımıza en yüksek kalitede, ileri teknoloji ile güvenilir ve hasta odaklı sağlık hizmeti sunmaktır.
vizyonumuz
Sektörde sürekli büyüyen, gelişen ve yüksek başarı hedefleyen yenilikçi lider bir merkez olmaktır.
Momart
Bireysel yaklaşım

Yüksek düzeydeki uzmanlığımıza rağmen, hastalarımız için bir aile ortamı yaratmaya çalışıyoruz. Her adımda yanınızda olacağız.

Momart
Yüksek başarı oranı

Ortalama %68'lik başarı oranıyla kanıtlanmış bir başarı geçmişine sahibiz ve bu da bizi yardımcı üreme alanında dünyanın önde gelen merkezleri arasında gösteriyor.

Momart
En son teknoloji

Her zaman en son trendleri ve prosedürleri takip ediyoruz ve tüp bebek programımızın başarısını artırmamıza yardımcı olacak cihazlara yatırım yapıyoruz.

Momart
Beklemek yok

Şu anda sorunları çözmenize yardımcı olmak istiyoruz. Kural olarak, potansiyel hastalarımızla ertesi gün iletişime geçiyoruz ve tüm süreç sadece birkaç kısa hafta içinde başlayabilir.

Ekibimiz
Momart'ın alanında uzman ekibi...
Momart
Momart
Yaklaşık 1 saat içerisinde cevap verebilir.
Momart
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?
00:27